Homeopatické poradenství

Ing. Dita Broukalová, RHom.    

Tyto stránky slouží pouze pro informativní účely a nenahrazují lékařskou péči.    

Použití homeopatie
Klasická a postklasická homeopatie
Druhy homeopatie u nás
Ceny
O mně
Kontakt
Přednášky a semináře

Poradny: Chomutov
a Nejdek

Homepatika
Historie homeopatie
Psychosomatika

Odkazy:

Nabídka masáží Dita Chomutov
Nabídka masáží Dita Nejdek
Nabídka masáží Tomáš

Ceny v Chomutově:

První konzultace (60 min): 800,- Kč

Druhá a každá další konzultace (30 min): 400,- Kč

První konzultace (800) se platí předem. Platba je nevratná. Následná objednávka je závazná. Pokud se budete chtít objednat, pošlete mi e-mail nebo zavolejte. Do e-mailu uvádějte, prosím, tel. číslo. Probereme spolu, zda by homeopatie splňovala Vaše očekávání, jaké mám zkušenosti s problematikou, kterou chcete řešit a co můžete očekávat. Následně Vám zašlu číslo účtu. Po připsání platby na můj účet se domluvíme na termínu, který je závazný a nelze jej měnit. Ve výjimečných případech (např. náhlé onemocnění), které by Vám bránili se v domluveném termínu osobně dostavit, je možné provést tuto konzultaci (ve stejném čase jako byl dohodnutý termín) po Skypu nebo telefonu a zaslat fotky.Pokud termín dohodnuté konzultace nevyužijete, zaplacená částka se Vám nevrací.

Cena zahrnuje konzultaci s klientem, práci s repertoriem a materií medikou a další odbornou literaturou, e-mailovou komunikaci s klientem během léčby.

Konzultace se konají po 3 až 4 týdnech.

Akutní konzultace - pouze pro mé klienty při akutním onemocnění nebo úrazu (po telefonu) : 370,- o víkendu nebo svátku 500,- Kč Klient musí mít doma základní homeopaticka. Musíte počítat, že mě nemusíte vždy sehnat na telefonu, mám také svůj soukromý život, nepracuji nonstop.Homeopatická konzultace nenahrazuje lékařskou péči.
.